Неділя, 05.05.2024, 01:21

Інформація про Шевченківську загальноосвітню школу №1

І-ІІІ ступенів Шевченківського району Харківської області

Рік заснування 1969 рік.

Директор школи Приходько Надія Вікторівна, освіта вища, за фахом вчитель хімії та біології, має ІІ кваліфікаційну категорію. Заклад очолює з 2015 року.

Контингент учнів У школі навчається  371 учень, з них учнів 1-4 класів - 157 чол., 5-9 класів - 188 чол, 10-11 класів - 26 учнів.  Випускників 9 класів - 28 учнів. Випускників 11 класів - 20 учнів, з них один випускник отримав золоту медаль.  Приймали участь у ЗНО 20 учнів 11 класу.

Мова навчання  Українська мова навчання

Профільне навчання  Навчально-виховний процес здійснюється за такими профілями:

10 клас - українська філологія (9 учнів);

11 клас - математичний (17 учнів).

Педагогічний колектив Педагогічний колектив нараховує 32 педагога, з них 28 чол. мають вищу освіту,  4 чол. - середню спеціальну. Вищу кваліфікаційну категорію мають 14 чол., І кваліфікаційну категорію - 9 чол., ІІ кваліфікаційну категорію - 4  чол, категорію "спеціаліст" - 5 чол.

Забезпечення харчуванням  Гарячим безкоштовним харчуванням на 99% (155 учнів) забезпечено учнів початкових класів та 12 дітей пільгових категорій ( 1 дитина-сирота, 11 - з малозабезпечених сімей).

Творчий потенціал  Педагогічний колектив працює над темою "Удосконалення навчально-виховного процесу в умовах компетентісного підходу та впровадження інноваційних технологій. Формування морально-духовної життєво компетентної особистості учня шляхом впровадження Основних орієнтирів виховання".

У конкурсі "Учитель року" брали участь 14 учителів, з них:

1995 р. - Вітковська Неля Вікторівна - вчитель хімії

1995 р. - Козієнко Сергій Семенович - вчитель трудового навчання

1995 р. - Жарова Людмила Володимирівна - вчитель початкових класів

1996 р. - Пушкарьова Світлана Миколаївна - вчитель німецької мови

1999 р. - Булига Андрій Михайлович - вчитель історії, переможець районного конкурсу

2002 р. - Антонова Людмила Олександрівна - вчитель художньої праці

2003 р. - Нещеретна Алла Вікторівна - вчитель образотворчого мистецтва, переможець районного конкурсу, учасник обласного

2004 р. - Малишева Лариса Вікторівна - вчитель математики, фізики

2005 р. - Коваленко Юлія Юріївна - вчитель української мови та літератури

2010 р. - Шепеленко Олена Миколаївна - вчитель російської мови та літератури

2011 р. - Нещеретна Алла Вікторівна - вчитель образотворчого мистецтва, переможець районного конкурсу, учасник обласного

2012 р. - Овчаренко Світлана Юріївна - практичний психолог, вчитель етики, переможець обласного конкурсу

2013 р. - Королюк Наталія Сергіївна - вчитель початкових класів, учасник районного конкурсу

2015 р. - Ласиця Катерина Миколаївна, вчитель математики, учасник районного конкурсу

Гурткова робота  В школі працює 4 гуртка: "Юний еколог", "Туристичний", "Влучний стрілець", "Умілі руки". Працюють спортивні секції БДЮТ.

Підвіз учнів та вчителів  До школи потребують підвозу 94 учені та 5 вчителів. Підвіз здійснюється шкільним автобусом.

Матеріально - технічне забезпечення  До послуг учнів 26 навчальних кабінетів, бібліотека, комбінований та спортивний зали, лаборантські, їдальня, спортивний майданчик, обладнаний спортивним інвентарем, волейбольно-баскетбольний майданчик з синтетичним покриттям. У школі 2 комп’ютерні класи у складі 20 комп’ютерів, які встановлено в 2003 та в 2006 році, за рахунок державного бюджету. Середній показник кількості учнів на 1 ПК становить 82 чоловіки. В управлінській діяльності використовується 4 комп’ютери. Школа підключена до мережі ІНТЕРНЕТ. Також школа оснащена 4 проекторами та мультимедійною дошкою. Бібліотечний фонд налічує 28838 примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення вихованців     Щорічно учні школи беруть участь у районних олімпіадах з базових дисциплін, виборюють призові місця.  Учні школи беруть активну участь у районних та обласних заходах.