Неділя, 05.05.2024, 05:55

Робота "Сузір'я"

А Сузір'я все в турботах...

Школа - це другий дім кожної дитини. Саме тут вона проводить більшу частину часу і  готується до дорослого життя. Шкільне самоврядування дає змогу кожному учню показати себе і створити у школі дружню атмосферу. У складі "Великої трійки": батьки, вчителі та учні - в  змозі це зробити і робимо вже не перший рік. Але не зупиняємося на спогадах із минулого, а сирімко і з упевненістю крокуємо вперед у майбутнє.  На нашому засіданні ми розробили подальший план дій для кожного міністерства учнівського самоврядування. Нас чекає багато цікавих конкурсів, зустрічей, вечорів, концертів. Тож до роботи! Втілимо мрії у реальність!

12 вересня  пройшов загальношкільний конкурс "Дари осені", присвячений 119-річниці смт Шевченкове

24 вересня 2015 року відбулося засідання учнівського самоврядування "Сузір'я".

1 жовтня 2015 року учнівський колектив школи привітав вчителів з Днем учителя, подарувавши педагогам чудовий святковий концерт.

2 жовтня 2015 року пройшла тематична лінійка до Дня людей похилого віку.

5 жовтня 2015 року пройшла тематична лінійка до Дня вчителя.

13 жовтня 2015 року пройшла тематична лінійка до Дня українського козацтва, Дня захисника Вітчизни та свята Покрови.

13 жовтня 2015 року пройшли районні змагання "Нащадки козацької слави".

19 жовтня 2015 року пройшла тематична лінійка до Міжнародного дня здорового харчування.

З 19 жовтня в школі об'явлено збір макулатури.

6 листопада 2015 року пройшов вечір старшокласників "Свято Хелоуін"

9 листопада 2015 року пройшла тематична лінійка до Дня української писемності та мови Нестора Літописця.

16 листопада 2015 року пройшла тематична лінійка "Єдині вимоги для учнів".

20 листопада 2015 року пройшла зустріч учнів 7а та 8а класів із мобілізованим бійцем, прикордонником та представником районної спілки волонтерів.

30 листопада 2015 року пройшла тематична лінійка до Міжнародного дня боротьби зі СНІДом.

4 грудня 2015 року в школі пройшов День сім'ї та конкурс малюнків "Родинні свята".

7 грудня 2015 року пройшла тематична лінійка "Права та обов'язки учнів".

8 грудня 2015 року учні школи взяли участь у районному військово-патріотичному фестивалі театрального мистецтва "Будемо гідні слави героїв".

14 грудня 2015 року пройшла тематична лінійка до Дня Святого Миколая.

21 грудня 2015 року пройшла тематична лінійка, присвячена святу Нового року.

24 та 25 грудня 2015 року в школі пройшли новорічні ранки та вечір старшокласників.