Неділя, 05.05.2024, 00:07

Новини школи

31 серпня 2015 року 0 8.30 годині відбудеться збір учнів школи перед початком нового навчального року.

01 вересня 2015 року 0 9.00 годині розпочнеться свято Першого дзвоника.

ДО УВАГИ БАТЬКІВ! Шкільна форма та змінне взуття обов'язкові для кожного учня. Питна вода повинна бути в кожного учня в індивідуальних бутилочках.

До уваги батьків! У разі відсутності учня в школі (навіть 1 день), причину відсутності необхідно підтверджувати довідкою від лікаря.

ДО УВАГИ БАТЬКІВ І УЧНІВ! Після 21.00 години перебувати на території школи заборонено!

ДО УВАГИ БАТЬКІВ! Велике прохання посилити контроль за дітьми в позаурочний час, на вихідних, під час канікул і у святкові дні.

З 7 вересня 2015 року учні школи працюють в зонах Милосердя.
1 жовтня 2015 року 0 12.00 годині учнівський та педагогічний колективи запрошують вчителів-пенсіонерів на святковий концерт, присвячений Дню вчителя!
2 жовтня 2015 року 0 14.30 годині педагогічний колектив та Первинна профспілкова організація Шевченківської ЗОШ №1 запрошують вчителів-пенсіонерів до РБК на святковий концерт, присвячений Дню вчителя!
До уваги батьків! Новорічні ранки та вечори в школі будуть проходити за таким графіком:
1-2 класи - 24 грудня 215 року
3-4 класи - 25 грудня 2015 року
5-6 класи - 25 грудня 2015 року
7 класи - 24 грудня 2015 року
8-11 класи - 25 грудня 2015 року
Учні та вчителі школи запрошують шановних батьків на святкування Нового року!

ДО УВАГИ БАТЬКІВ, УЧНІВ! Зимові канікули з 28 грудня 2015 року по 10 січня 2016 року. До школи йти 11 січня 2016 року.
ШАНОВНІ БАТЬКИ! Велике прохання попередити дитячий травматизм під час зимових канікул і у святкові дні!
ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ШКОЛИ, БАТЬКИ!
ДОРОГІ ДІТИ!
Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!
Нехай ці свята - вісники оновлення, мрій і сподівань - принесуть у кожну родину добро, мир і достаток, душевну теплоту і сімейну гармонію. Нехай ясна Вифлеємська Зоря об'єднає усіх нас чистим світлом незгасних людських чеснот та цінностей, осяє усіх нас любов'ю і великою вірою у власні сили. А Новий рік увійде у Ваш дім з надією на краще майбутнє, вірою у добро та справедливість, любов'ю до людей та принесе в дарунок щастя, здоров'я, стабільність, добробут, впевненість у завтрашньому дні та світлу долю.
З Новим роком та Різдвом Христовим!
З повагою до Вас директор школи Приходько Надія Вікторівна