Неділя, 05.05.2024, 00:27

Навчально-виховна робота

Тема, над якою працює школа
в 2015/2016 навчальному році:
удосконалення навчально-виховного процесу в умовах компетентісного підходу та впровадження інноваційних технологій. Формування морально-духовної життєво компетентної особистості учня шляхом впровадження Основних орієнтирів виховання.

Мова навчання: українська

Профіль навчання:
10 клас - українська філологія;
11 клас - математичний.

Матеріально - технічне, інформаційне забезпечення школи
Заклад містить 26 навчальних кабінета, бібліотеку, комбінований та спортивний зали, лаборанські, їдальню, спортивний майданчик, обладнаний спортивним інвентарем, волейбольно-баскетбольний майданчик з синтетичним покриттям.
У школі 2 комп’ютерні класи у складі 20 комп’ютерів, які встановлено в 2003 та в 2006 році, за рахунок державного бюджету.
Середній показник кількості учнів на 1 ПК становить 82 чоловіки.
В управлінській діяльності використовується 4
комп’ютера. Школа підключена до мережі ІНТЕРНЕТ.
Також школа оснащена 4 проекторами та мультимедійною дошкою.
Бібліотечний фонд налічує 28838 примірників художньої та навчальної літератури.

Список учнів,  для яких організовано  індивідуальне навчання у Шевченківській ЗОШ №1 І – ІІІ ступенів  у  2015/2016 навчальному році    переглянути